«Turn On Tomorrow» — «Включи будущее».

Як роздавати інтернет по WiFi з ноутбука. Як з ноутбука роздати вай фай


Як роздати Wi-Fi з ноутбука

02.08.2014

З кожним днем кількість нових технічних штучок зростає. Якщо кілька років тому у більшості людей були тільки комп’ютери, то тепер практично в кожному будинку є ноутбук, смартфон або планшет. Причому у багатьох користувачів їх по кілька штук. А так як без інтернету ці розумні гаджети не уявляють собою нічого цікавого, постає питання: «Як об’єднати їх в одну мережу?»

Звичайно, можна окремо оплачувати інтернет на ноутбуці, смартфоні і планшеті. Але простіше скористатися роутером і роздати Wi-Fi-інтернет по всій квартирі. А що якщо роутера немає під рукою або немає бажання його купувати? Для цього випадку розробники Windows передбачили одну цікаву фішку – можливість роздачі Wi-Fi з ноутбука або ПК. Так як більшість ноутбуків обладнані вай-фай адаптерами з реалізацією SoftAP, проблем у створенні точки доступу з ноутбука не виникне. Але як роздати Wi-Fi з ноутбука і зробити це без зайвої мороки?

зміст статтіСпособи створення точки доступуРоздаємо Wi-Fi за допомогою «Центру управління мережами»Роздача Wi-Fi за допомогою сторонніх програмСпособи створення точки доступуПо суті, створити точку доступу Wi-Fi на ноутбуці для підключення інших пристроїв можна кількома способами:

за допомогою центру управліннями мережами,завдяки стороннім утилітам і софтин,за допомогою командного рядка.Найбільш простий спосіб, безсумнівно, використання сторонніх утиліт. Принцип створення точки доступу зводиться до наступного: завантажили додаток, встановили, задали назва мережі + пароль і готово. За допомогою «центру управління мережами» можна також роздати Wi-Fi, а от з командним рядком у недосвідчених користувачів виникнуть проблеми.

до змісту ?Роздаємо Wi-Fi за допомогою «Центру управління мережами»Більшість Wi-Fi адаптерів, вбудованих в ноутбуки, підтримують технологію MS Virtual Wi-Fi. Якщо вашому ноутбуку років п’ять, то потрібно зайти в «Диспетчер пристроїв» і переконатися в тому, чи підтримує Wi-Fi-адаптер вашого ноута вищевказану технологію.

Відкриваємо «Панель управління» і вкладку «Центр управління мережами і загальним доступом».

Як роздати Wi-Fi з ноутбука

Далі вибираємо вкладку «Налаштування нового підключення або мережі».

sshot-2

У віконці натискаємо «Налаштування бездротової мережі ПК-ПК» та натискаємо двічі «Далі».

Налаштування бездротової мережі ПК-ПК

Після задаємо назву майбутньої Wi-Fi-мережі і пароль (мінімум 8 знаків, бажано складний). Вибираємо тип безпеки «WPA-2» і відзначаємо галочкою «Зберегти параметри цієї мережі».

тип безпеки «WPA-2»

Чекаємо закінчення настройки створеної мережі і переходимо по вкладці «Включити загальний доступ до підключення до Інтернету».

Включити загальний доступ до підключення до Інтернету

По закінченні настройки закриваємо вікно, натиснувши на кнопку «Закрити». Далі зліва вгорі переходимо по вкладці “Зміна параметрів адаптера» і включаємо «Мережеве виявлення», а також доступ до файлів і принтерів.

доступ до файлів і принтерів

У нижньому правому кутку поряд з годинником, клікнувши на іконку мережі, можна побачити створену мережу. Тепер можна підключати смартфони та планшети, обладнані вай-фай.

до змісту ?Роздача Wi-Fi за допомогою сторонніх програмДля того щоб роздати Wi-Fi з ноутбука або комп’ютера, розроблено безліч програм, серед яких популярні Connectify, mHotSpot, MyPublicWiFi, VirtualRouter.

Мабуть, найпотужніша софтина у функціональному плані – це Connectify. Вона має платну версію (30 доларів на рік), яка дозволяє расшарівать 3G-інтернет, міняти SSID і багато іншого. Втім, і безкоштовної версії цілком вистачає для роботи.

Що стосується mHotSpot, то вона, на відміну від Connectify, повністю безкоштовна. Правда, софтина не має російського інтерфейсу, але зручна і зрозуміла у використанні.

VirtualRouter, як і mHotSpot, також безкоштовна. Правда, програмка трохи застаріла і може не працювати на деяких ноутбуках.

Що стосується MyPublicWiFi, то додаток непогано справляється з роздачею Wi-Fi, може автоматично завантажуватися при старті системи і створювати мережу, але при цьому не має русифікації.

По суті, всі програми однотипні, і процес створення точки доступу з їх допомогою досить простий. Викачуємо, встановлюємо і запускаємо програму. Потім у відповідні поля вбиваємо ім’я мережі, пароль (не менше 8 знаків). Після вибираємо з’єднання (локальний, інтернет з модему, 3G і т.д.) і тиснемо кнопку «старту» мережі.

« Як посилити сигнал 3G-модема Як прошити телефон самому »

moyaosvita.com.ua

Як роздавати інтернет по WiFi з ноутбука

Що робити, якщо в наявності є кабель, який дає Інтернет, ноутбук, який його приймає, смартфон, оснащений WiFi модулем, але немає роутера? Однак сьогодні, щоб виходити в Інтернет з телефону, купувати його зовсім необов'язково. Можна використовувати ноутбук у якості точки доступу. Такий спосіб має свій мінус - радіус дії такої мережі може бути невеликий. Втім, рішення є і тут, можна придбати WiFi-підсилювач для модуля ноутбука.

Способи роздавати WiFi з ноутбука

Отже, якими ж способами можна роздавати WiFi з ноутбука? Це можна зробити як мінімум трьома способами, причому у кожного з них є свої недоліки.

По-перше, можна все-таки придбати роутер - це найдорожчий шлях. Тут користувача можуть підстерігати проблеми з настроюванням під провайдера, у разі якщо використовується підключення PPPoE або VPN і тому подібні. Проблематична буде робота з торентами. Але є і плюс - ви досягнете свого, налагодивши незалежну роботу і ноутбука і телефону з Інтернетом.

Спосіб другий - це використання WiFi-адаптера в режимі AP, але він доступний не завжди. Тут може виникнути складність у процесі настроювання Інтернету. Аналогічний мінус і у третього способу - використання WiFi в режимі AdHoc.

Як роздавати WiFi з ноутбука: способи обійтися без роутера

Перший спосіб роздавати WiFi з ноутбука

Для того, щоб ваш ноутбук зміг роздавати WiFi, потрібно буде завантажити спеціальну програму "Connectify". Часу на весь процес знадобиться небагато - лічені хвилини. Віртуальний роутер встановлювати не потрібно. Щоб програма запрацювала - її потрібно встановити і запустити.

Далі задається хотспот і, якщо необхідно, пароль. Це не обов'язково, тому що з'єднання захищається алгоритмом WEP2. Далі потрібно буде вказати операційній системі ноутбука, звідки ви будете брати Інтернет. Для цього виконується нехитру дію - заходьте в "Властивості" і вибираєте там створену вами мережу.

Як правило, орієнтуватися потрібно на «Підключення по локальній мережі 2» або «Локальне підключення 2». Тепер зверніть увагу на панель підключень - ви побачите там «доступне підключення», а трей відобразить вам процес роздачі Інтернет. Готово!

Другий спосіб роздавати інтернет з ноутбука

Без спеціального софту теж буде не обійтися. Тільки тепер ви завантажуєте програмку під назвою «Mhotspot». Вона не зажадає установки. Запустивши програму, ви побачите вікно з трьома кнопками. Перша, яку потрібно буде натиснути - «SETUP HOTSPOT», для установки точки доступу.

Далі заповнюєте відповідні поля - вказуєте її назву (це те, що буде відображатися при пошуку точок доступу), пароль (довжина не менше 8 символів). Не нехтуйте захистом свого підключення, якщо не хочете, щоб Інтернетом міг скористатися будь-хто. Збережіть зміни, натиснувши "Ок". Далі точка доступу створиться після натискання кнопки «Start».

Друга частина роботи - безпосередньо роздача Інтернету через існуюче з'єднання. Для цього пройдіть наступний шлях: «Пуск»/панель управління/мережа та Інтернет/центр управління мережами і загальним доступом/зміна параметрів адаптера. Тепер знайдіть там «Бездротове мережеве з'єднання 2» і наведіть на нього курсор - в підказці повинен буде відобразитися текст «Microsoft Virtual WiFi Miniport Adapter».

Щоб надалі було зручно налаштовувати його можна перейменувати в «Virtual WiFi». Далі знаходимо активне підключення, заходимо в його властивості і відкриваємо вкладку «Доступ». Тут ви побачите два віконця для галочок - поставте їх там. І на цьому все.

Відеоінструкція як роздавати інтернет по WiFi з ноутбука

Отже, процес роздачі WiFi з ноутбука не так складний, як здавалося на перший погляд. А значить ви цілком можете обійтися і без покупки роутера.

it-tehnolog.com

Як роздати WiFi з ноутбука?

Зараз практично у кожного є мобільний пристрій з великим екраном, з якого можна здійснювати серфінг інтернету, ось тільки питання залишається з доступністю інтернету. Мобільний інтернет не завжди вигідний, а от якщо вдома є провідний інтернет, з’являється шанс використовувати його і на мобільному девайсі, для чого ми розглянемо, як роздати WiFi з ноутбука або комп’ютера.

Дане питання відразу знімається, якщо у Вас встановлений маршрутизатор з точкою доступу WiFi, саме їм найпростіше роздати Wi-Fi вдома на різні пристрої. Ну а якщо його немає і на ноутбуці чи комп’ютері є мережева WiFi плата, розглянемо кілька способів реалізації нашої задумки.

Є як мінімум два способи роздавати WiFi Windows 7 і Windows 8, це використання власних можливостей операційної системи і використання спеціальних програм. При використанні власних можливостей операційної системи буде створюватися бездротова точка доступу за технологією MS Virtual Wi-Fi, що потребує чималих налаштувань і може здатися дуже складним для звичайного користувача, а от у другому способі необхідно буде лише встановити невелику програму і зробити налаштування в одному віконці.

Як роздати WiFi з ноутбука або комп’ютера в Windows 7 і Windows 8 вбудованими засобами Windows?

Для роздачі ВайФай нам необхідно створити нове підключення, для чого ми переходимо в «Центр управління мережами і загальним доступом», натиснувши на значок поточного з’єднання в треї або через панель управління «Панель керуванняМережа та ІнтернетЦентр управління мережами і загальним доступом», і вибираємо «Налаштування нового підключення або мережі».

Заходимо в центр управління мережами

Центр управління мережами і загальним доступом

В наступному вікні вибираємо «Налаштування бездротової мережі комп’ютер-комп’ютер», натискаємо «Далі» на інформаційному вікні і виробляємо налаштування в наступному віконці. А в останньому віконці відкриваємо доступ до інтернету.

Запускаємо налаштування бездротової мережі комп’ютер-комп’ютер

Інформаційне віконце про з’єднання

Налаштування мережі комп’ютер-комп’ютер

Ввімкнення спільного доступу до інтернету

закінчення настройки підключення

Тепер інтернет буде лунати. Можна провести ще додаткові налаштування загального доступу і зробити доступними відкриті папки і принтери.

Як роздавати інтернет через WiFi ноутбука або комп’ютера за допомогою командного рядка?

У цьому способі також будуть використані внутрішні можливості операційної системи, тільки створюватися і управлятися дане бездротове з’єднання за допомогою команд у командному рядку. Для створення віртуальної точки доступу нам необхідно створити спеціальний «*.bat» файл з наступним кодом:

netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=”PC-WiFi” key=”12345678″ keyUsage=persistent

Для цього беремо звичайний текстовий редактор, створюємо новий файл, вписуємо туди наш код і зберігаємо з розширенням «*.bat». У параметр «ssid» можна прописати інша назва мережі, в параметр «key» прописується пароль.

Текстовий файл з кодом створення віртуального з’єднання WiFi

Збереження файлу з розширенням bat

Тепер запускаємо наш файлик з правами адміністратора, в принципі, цю позицію можна було просто вбити в командному рядку, запустивши її з правами адміністратора, і після створення віртуальної точки доступу даємо їй доступ до інтернету.

Запуск файлу з правами адміністратора

Дозволяємо роздавати інтернет через створене віртуальне з’єднання

Для управління такою WiFi мережею використовуються команди, написані в командному рядку, запущеної з правами адміністратора.

Запуск командний рядок з правами адміністратора

Запуск мережі WiFi:

netsh wlan start hostednetwork

Зупинка віртуальної мережі WiFi:

netsh wlan stop hostednetwork

Перегляд стану мережі:

netsh wlan show hostednetwork

Зручніше звичайно всі ці команди записати в окремі «*.bat» файли.

Як роздавати інтернет через WiFi ноутбука програмою MyPublicWiFi?

Програма MyPublicWiFi абсолютно безкоштовна і вирішує питання з роздачею WiFi на ноутбуці чи комп’ютері за лічені хвилини без зайвих заморочок. Після запуску програми від імені адміністратора проводиться настроювання, де вказується мережне ім’я, пароль і вибирається з’єднання, з якого даний момент ми отримуємо інтернет. Всі ці налаштування проводяться на вкладці «Setting».

Програма MyPublicWiFi

На вкладці «Management» є цікава функція «Block file sharing», при встановленні якої буде неможливо скачування файлів по протоколу «P2P», тобто через торрент. Також на цій вкладці є функція автозапуску програми при запуску системи.

Програма MyPublicWiFi

Як через ноутбук роздавати WiFi програмою mHotSpot?

Програма mHotSpot також безкоштовна, але має деякі відмінності. Наприклад, у ній можна задати максимальну кількість пристроїв, що підключаються.

Програма mHotSpot

Програм подібного плану для роздачі WiFi з ноутбука або комп’ютера можна знайти багато, і у кожного з них будуть свої переваги і недоліки.

vidpoviday.com

Як роздати Wi-Fi з ноутбука, телефону або планшета?

Безпровідний інтернет цілком і повністю захопив наше з вами безтурботне життя. Будь-який пристрій, будь то телефон, планшет або ноутбук, без доступу у всесвітню мережу — звичайна залізяка. Але людей, які мають різні гаджети, набагато більше тих, які платять за інтернет (читаємо, як дізнатися швидкість інтернет-з’єднання). Тому виникають ситуації, коли в кампанії друзів у одного щасливчика є безлимитка, а всі інші не проти нею скористатися. Тут і з’являється необхідність у створенні так званої точки доступу.

Роздаємо інтернет з ноутбука (1 спосіб)

Роздати Wi-Fi ноутбука можна за допомогою стандартних інструментів операційних систем Windows 7 або Windows 8. Головне, щоб у комп’ютера був бездротової адаптер. Зазвичай він вбудований в корпус, але у продажу є і USB-адаптери. Наприклад, ось такий.

1. Отже, клацаємо правою кнопкою по значку комп’ютера в панелі завдань і заходимо в Центр управління мережами і загальним доступом.

2. У вікні натискаємо Настроїти нове підключення або мережі.

3. Далі вибираємо пункт Налаштування бездротової мережі комп’ютер-комп’ютер.

4. З таким вікном просто знайомимося і тиснемо Далі.

5. Тепер потрібно вказати ім’я нової мережі — будь-яка назва, яку захочете. Тип безпеки — залишаємо за замовчуванням WPA2-Personal. Ключ безпеки — свого роду пароль для доступу до вашої мережі — бажано використовувати букви і цифри. Також ставимо галочку — Зберегти параметри цієї мережі. Натискаємо Далі.

6. Створення нової мережі завершено, тепер потрібно включити і налаштувати загальний доступ. Для цього переходимо в Центр управління мережами і загальним доступом.

7. Натискаємо Змінити додаткові параметри спільного доступу.

8. У вікні виконуємо налаштування як на скріншоті нижче і тиснемо Зберегти зміни.

На цьому все. Тепер ваш ноутбук може роздавати інтернет, а друзі можу підключитися до нього з телефону або планшета.

Роздаємо інтернет з ноутбука (2 спосіб)

Якщо з якихось причин вам не вдалося роздати інтернет з допомогою першого способу, то спробуйте наступний метод. На мій погляд він простіше і ефективніше. Вам знадобиться завантажити невелику програмку Maryfi ось звідси — це пряме посилання. Далі запускаєте інсталятор — установка займе 1-2 хвилини — і відкриваєте програму.

Праворуч знизу відкриється невелике віконце.

Тут все просто до неподобства. Придумуєте і вводите ім’я мережі (Wi-Fi Name), пароль (Password) і натискаєте Start Hotspot. Через кілька секунд мережа запрацює і з’явиться в мережевих підключеннях.

У мене все запрацювало відразу. Якщо у вас виникли якісь проблеми, то спробуйте клацнути правою кнопкою по цьому з’єднанню і вибрати Властивості.

На вкладці Доступ зробіть настройки як на скріншоті.

Роздаємо інтернет с телефону або планшета

Переважна більшість телефонів і планшетів мають операційну систему Android (тут вчимося встановлювати торрент-клієнт для андроїд), тому інструкцію для обох пристроїв я вирішив зробити загальною. Скажу відразу, що роздати інтернет вийде лише в тому випадку, якщо ви використовуєте мобільний інтернет (3G, 4G(LTE), GPRS і т. д.). Якщо ж ви підключаєтеся до інтернету по Wi-Fi, то роздати такий інтернет, на жаль, не вдасться.

Отже, буду вам показувати як це робиться на прикладі планшета фірми ASUS.

1. Включаємо планшет і заходимо в головне меню.

2. У меню знаходимо пункт Налаштування і, власне, заходимо туди.

3. Зліва зверху буде налаштування бездротових мереж. Нам знадобиться пункт Ще — натискаємо на нього. Після чого вибираємо Режим модему.

4. У меню, що з’явилося, натискаємо Налаштування точки доступу.

5. З’явиться спливаюче вікно, де необхідно вказати налаштування з’єднання.

Ім’я мережі (SSID) — назва вашого з’єднання. Можете називати як завгодно.

Захист — залишайте за замовчуванням PSK, WPA2.

Пароль — придумайте складний пароль.

Після завершення налаштування натисніть Зберегти.

6. І останнє — ставимо галочку напроти пункту Точка доступу Wi-Fi.

Якщо ви все правильно зробили, то в лівому верхньому кутку екрану з’явиться ось такий значок , і ваш пристрій почне роздавати інтернет по Wi-Fi.

poradumo.com.ua

інструкція від А до Я

Чим більше у вас будь-якого роду мобільних гаджетів на зразок смартфонів, планшетних комп'ютерів  і ігрових консолей, тим частіше починаєш шукати відповіді на запитання про те,.

Все досить просто: потрібно змусити ваш девайс в особі ноутбука роздавати Wi-Fi. Благо розробники операційних систем Windows  7 і 8 завбачливо додали цей пункт в настройки.

Роздати інтернет з ноутбука по wifi можна двома способами:

 1. «Рідними» засобами Windows;
 2. Шляхом маніпуляції в командному рядку.

Спосіб 1: роздаємо wi-fi засобами Windows

Для створення підключення потрібна мережева карта, Здатна підтримувати технологію MS Virtual Wi-Fi, тобто будь-який сучасний мобільний адаптер  . Для початку потрібно відкрити меню налаштувань «Центр управління мережами ...» одиночним кліком правої кнопки і вибрати другий пункт.

Переходимо у відповідне поле і шукаємо розділ, який носить ім'я «Налаштування нового підключення ...»

Нас цікавить елемент, який виділений на скріншоті зверху. Вибираємо відповідний пункт і тиснемо кнопку «Далі». Ви побачите інформаційне вікно, вміст якого можна при бажанні прочитати. Потім знову натискаємо на «Далі» і переходимо до наступного кроку.

Тепер потрібно ввести у відповідні графи параметри існуючої віртуальної мережі  . Поле «Ім'я мережі» (SSID) - це назва вашого з'єднання.

Тип безпеки краще залишити WPA2-Personal, оскільки він найбільш надійний проти зовнішніх вторгнень.

Ключ безпеки - заздалегідь придуманий складний пароль для входу в персональну точку доступу. Довжина його повинна складати близько 8-10 символів, але не менше. Бажано, щоб він складався з цифр і букв. Збережіть параметри і рухайтеся далі.

Тепер все готово. Залишилося ще кілька штрихів. Потрібно повернутися в «Центр управління мережами ...» і відкрити пункт «Змінити додаткові параметри ...».

Відкриється відповідне вікно.

Ви можете наштовхнутися на 2 поля:

 • домашній;
 • загальний.

Крім них не буде нічого. Навпроти кожного з профілів є кнопка, що відкриває настройки. Тиснемо на неї біля пункту «загальний».

Єдиний нюанс: 3 пункт налаштувань потрібен лише в тому випадку, якщо ви хочете, щоб хтось змінював і зберігав свою інформацію в загальній мережевий папці. Якщо ви хочете встановити тип доступу «Read only» - вимкніть опцію.

Тепер ви знаєте, як роздати інтернет з ноутбука за допомогою базового функціоналу операційної системи.

Спосіб 2: роздаємо wi-fi за допомогою командного рядка

Якщо ви маєте намір виконати той же набір дій, тільки за допомогою командного рядка, робимо наступне.

Для початку створюємо документ в TXT-форматі. Для цих цілей підійде звичайний блокнот.

Копіюємо в нього ось це:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = "Імя_віртуальной_сеті" key = "пароль_із_8_сімволов" keyUsage = persistent

Вийде щось на зразок:

«Ім'я Мережі» і «пароль» прописуємо індивідуально. Головне, щоб ви самі його не забули. Зберігаємо документ і міняємо його розширення на BAT. Назва також можна змінити, щоб не втратити документ. Нехай це буде, наприклад, Wi-Fi.

Запускаємо файл під адміністраторськими правами, клікнувши правою кнопкою і вибравши потрібний пункт контекстного меню.

Як тільки ви запустите файл подвійним клацанням, активується нове підключення по мережі. Залишилося лише дати йому доступ в глобальну павутину. Правою кнопкою миші на з'єднання, за яким ми в даний момент виходимо в глобальну мережу і шукаємо «властивості».

Нам потрібна вкладка «доступ».

Залишається лише запустити отриману Wi-Fi мережу  власного штибу. Для цього нам потрібно відкрити командний рядок.

Кількома клавішу «Пуск» і в пошукове поле прописуємо CMD. Чи знайде один пункт, який нам і потрібен. Натискаємо на нього - це вона і є.

Запуск здійснює введенням команди: netsh wlan start hostednetwork (без крапки в кінці).

Якщо ви хочете зупинити потік трафіку, то прописуєте ту ж рядок, але замість «Start» пропишіть «Stop».

Для перегляду поточного стану мережі вводимо ту ж багатостраждальну рядок, але змінюємо «Start» на «Show».

Важливо!  Ви обов'язково повинні мати права адміністратора даного ПК. В іншому випадку всі ваші праці підуть нанівець.

Як бачите, роздати інтернет з ноутбука windows  7 зовсім не так вже й складно. Інша справа, що 3G / 4G модем  під великим навантаженням може не дати необхідної швидкості для комфортної роботи.

Але якщо вам потрібно синхронізувати відразу кілька учасників, а роутера немає, цей варіант можна вважати єдино вірним і оптимальним з усіх точок зору.

Також цей спосіб хороший, якщо ви збираєтеся пограти з друзями в мережевий шутер / RPG / екшн через мультиплеер, а маршрутизатор або вийшов з ладу, або відсутній як такий.

Третій варіант використання - роздача трафіку в «польових» умовах, на зразок пари в інституті, або іспиту, коли викладач дозволив користуватися інтернетом, а всі крапки в радіусі дії або закриті паролем, або дають біса слабкий сигнал.

У такому випадку доводиться сподіватися тільки на друзів.

Як роздавати WiFi з ноутбука засобами Windows. Найлегший спосіб

2 простих способи роздати інтернет з ноутбука по wifi: створюємо мережу за коштами Windows і командного рядка

Ноутбук або комп'ютер з wifi адаптером можна перетворити в точку доступу, роздає бездротову мережу. Зробити це можна за допомогою командного рядка або за допомогою утиліт для роздачі інтернету.

Налагодження підключення

Щоб роздати wifi з ноутбука, спочатку необхідно підключити його до інтернету. Можна використовувати дротове підключення або вийти в мережу через USB-модем. Потім потрібно переконатися, що у комп'ютера є wifi адаптер, і на нього інстальовані драйвери. Якщо ви раніше підключалися з ноутбука до бездротових мереж, то все в порядку, роздача вай фай теж можлива.

Щоб перевірити працездатність модуля wifi відкрийте список підключень через панель управління. Якщо там є бездротова мережа, проблем не виникне. Переконатися, що з драйверами модуля вай фай все в порядку, можна через диспетчер пристроїв.

Після перевірки обладнання необхідно встановити дозвіл на доступ до підключення:

Після дозволу доступу до підключення можна приступати до створення бездротової мережі  через командний рядок і роздачі wifi з ноутбука.

Створення бездротової мережі

Щоб створити точку доступу і почати роздавати wifi, потрібно виконати дві нескладні команди. Якщо обладнання налаштований належним чином, то цього буде достатньо.

Якщо в командного рядка з'явилося повідомлення про збій «Не вдалося запустити розміщену мережу», виконайте по черзі два запити:

 • netsh wlan set hostednetwork mode = disallow.
 • netsh wlan set hostednetwork mode = allow.

Потім відкрийте диспетчер пристроїв і знайдіть віртуальний адаптер в розділі « Мережеві адаптери». Клацніть правою кнопкою по ньому і виберіть «Задіяти».

Після включення віртуального адаптера поверніться до командного рядка. Заново створіть і запустіть мережу для роздачі вай фай, використовуючи зазначені вище команди. Щоб зупинити роздачу, використовуйте запит «netsh wlan stop hostednetwork». Якщо ви перезавантажте ноутбук при включеному режимі точки доступу, то роздача wifi теж буде припинена. Для повторного запуску використовуйте запит «netsh wlan start hostednetwork», заново створювати мережу не буде потрібно.

Проблеми з підключенням

Блокування з'єднання брандмауером - одна з найпоширеніших проблем. Якщо інші пристрої знаходять створену бездротову мережу, але вийти в інтернет з них не можна, спробуйте на час відключити на ноутбуці антивірус і фаєрвол.

Якщо після відключення антивіруса з'єднання встановлюється коректно, то вам потрібно додати підключення до wifi в список виключень, щоб уникнути блокування. Наприклад, в ESET Smart Security потрібно виконати наступні дії:

Тепер при спробі встановити з'єднання, яке не задовольняє правилам, ви будете отримувати запит на отримання доступу.

Використання програм для роздачі wifi

Якщо спосіб зі створенням бездротової мережі через командний рядок здається занадто складним, спробуйте скористатися однією з безкоштовних програм  для роздачі вай фай з ноутбука. Перевірені утиліти:

 • Mypublicwifi.
 • Virtual Router Plus.
 • WiFiCreator.
 • Connectify Hotspot.

Всі перераховані програми виконують ті ж дії, що і наведені вище команди. Але завдяки графічному інтерфейсу користуватися ними зручніше і звичніше.

Налаштування роздачі wifi проводиться за єдиним алгоритмом:

 1. Введення назви бездротової мережі.
 2. Додавання пароля.
 3. Вибір підключення, з якого лунатиме інтернет.

Деякі програми дозволяють додатково встановити обмеження на кількість пристроїв, що підключаються, але можна обійтися і мінімумом можливостей. У будь-якому випадку, пароль на wifi не дасть підключитися до вашої мережі іншим користувачам.

Сьогодні поговоримо про те, як роздати інтернет по Wi-Fi з ноутбука або ж з комп'ютера, який має відповідний бездротовий адаптер. Для чого це може знадобитися? Наприклад, Ви придбали планшет або телефон і хотіли б дому виходити в Інтернет з нього використовуючи будь-який браузер наприклад Google Chrome  (Див. Статтю Секрети Google Chrome  ), Що не набуваючи при цьому роутер. У цьому випадку, ви можете роздавати Wi-Fi з ноутбука, який підключений до мережі за допомогою дротового і за допомогою бездротового підключення. Давайте розглянемо, як це зробити. При цьому розглянемо відразу два способи, як зробити ноутбук роутером. Способи роздачі Wi-Fi з ноутбука розглянуті для Windows 7  , Windows 8, підійдуть вони і для Windows 10  . Якщо Ви віддаєте перевагу нестандартні, або не подобаються встановлювати додаткові програми - то спеціально для Вас спосіб, в якому реалізація роздачі по Wi-Fi буде організована за допомогою командного рядка Windows.

Отже приступимо

Коли відкриється список здійснювати підключення до мережі, Клікніть правою кнопкою миші по бездротовому підключенню і виберіть «Властивості»

Перейдіть на вкладку «Доступ», поставте галочку навпроти «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера», потім - «Ок».

виконайте команду netsh wlan show drivers   (повний список команд CMD) І подивіться, що йдеться з приводу підтримки розміщеної мережі. Якщо підтримується - то можна продовжувати. Якщо немає, то швидше за все у вас не встановлено оригінальний драйвер на Wi-Fi адаптер  (Встановіть з сайту виробника), або дійсно дуже старе пристрій.

Перша команда, яку нам потрібно ввести, щоб зробити з ноутбука маршрутизатор виглядає наступним чином (SSID можете змінити на своє ім'я мережі, а також задати свій пароль, в прикладі нижче пароль ParolNaWiFi):

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = "password" key = "Parol"

Після введення команди Ви повинні побачити підтвердження, що всі операції були виконані: бездротовий доступ  дозволений, ім'я SSID змінено, ключ бездротової мережі також змінений. Введіть наступну команду

Netsh wlan start hostednetwork

Після цього введення ви повинні побачити повідомлення про те, що «Розміщена мережу запущена». І остання команда, яка може Вам знадобитися і яка стане в нагоді для того, щоб дізнатися статус своєї бездротової мережі, кількість підключених клієнтів або канал Wi-Fi:

  netsh wlan show hostednetwork

Готово. Тепер Ви можете підключитися по Wi-Fi до Вашого ноутбука, ввести заданий пароль і користуватися Інтернетом. Для зупинки роздачі скористайтеся командою

Netsh wlan stop hostednetwork

На жаль, при використанні даного способу роздача Інтернету по Wi-Fi припиняється після кожної перезавантаження ноутбука. Одне з рішень - створити bat файл з усіма командами по порядку - як це зробити дивіться у відео під матеріалом (одна команда в рядку) і або додати його в автозагрузку  , Або самостійно запускати, коли це необхідно.

Використання мережі комп'ютер-комп'ютер (Ad-hoc) для роздачі Інтернету по Wi-Fi з ноутбука в Windows 7 без програм

У Windows 7 спосіб, який був описаний вище можна реалізувати, не вдаючись до командного рядка, при цьому досить просто. Для цього, зайдіть в центр управління мережами і загальним доступом (можна через панель управління або клікнувши по значку з'єднання в області повідомлень), а там натисніть «Налаштування нового підключення або мережі».

Виберіть варіант «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер» і натисніть «Далі».

На наступному кроці потрібно задати ім'я мережі SSID, тип безпеки і ключ безпеки (пароль на Wi-Fi). Щоб кожного разу не доводилося налаштовувати роздачу Wi-Fi заново, відзначте пункт «Зберегти параметри цієї мережі». Після натискання кнопки «Далі» мережа буде налаштована, Wi-Fi відключиться, якщо був підключений, а замість цього почнеться очікування підключення інших пристроїв до даного ноутбука (тобто з цього моменту ви можете знайти створену мережу і підключитися до неї).

Щоб при підключенні був доступний Інтернет, потрібно надати загальний доступ до Інтернету. Для цього знову зайдіть в Центр управління мережами і загальним доступом, а там в меню зліва виберіть «Зміна параметрів адаптера».

Виберіть ваше Інтернет-підключення (важливо: ви повинні вибрати саме те підключення, яке безпосередньо служить для виходу в Інтернет), клікніть по ньому правою кнопкою миші, натисніть «Властивості». Після цього, на вкладці «Доступ» включите позначку «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера» - ось і все, тепер ви можете підключитися до Wi-Fi на ноутбуці і користуватися Інтернетом.

Примітка: в моїх тестах чомусь створену точку доступу побачив лише інший ноутбук з Windows 7, хоча за відгуками у багатьох працюють і телефони та планшети.

Завдяки інтенсивному розвитку нової техніки і технологій, в даний час у кожного користувача є по кілька девайсів забезпечують можливість зв'язку з інтернет через Вайфай, досить тільки включити цю опцію в пристрої. За цих обставин все частіше люди стикаються з проблемою відсутності бездротової мережі, наприклад, в гостях, у знайомих, що мають ноутбук з швидким доступом до всесвітньої павутини, але не мають Вай Фай роутера для забезпечення зв'язком додаткових гаджетів.

При цьому проблему роздачі WiFi можна вирішити досить просто. На щастя розробники Віндовс 7, 8 і 10 з компанії «Майкрософт» передбачили можливість використання комп'ютерів в якості джерела вайфая. Нижче представлені конкретні інструкції про способи роздачі WiFi з ноутбука.

Завдання можна вирішити двома методами: із застосуванням засобів Windows, А також через програми сторонніх програмістів. Головною умовою, що належать до всіх методик з використання ПК для роздачі вайфая, є наявність в комп'ютері спеціального бездротового адаптера, Якими зазвичай виробники оснащують ноутбуки.

1 спосіб: із застосуванням інструментів Віндовс

Привабливість розглянутого методу у відсутності необхідності пошуку та інсталяції в комп'ютер додаткового програмного забезпечення, Т. К. Все можна забезпечити за допомогою вбудованих засобів Віндовс.

Необхідно виконати наступну послідовність дій:

2 спосіб: через командний рядок

Алгоритм дій наступний:

3 спосіб: із застосуванням програми «Connectify»

У разі якщо користувачеві лінь розбиратися в інструментах ОС, то можна ефективно включити роздачу Вай Фай через утиліту «Connectify».

Щоб налаштувати роздачу WiFi з ноутбука даної програмою необхідно зробити наступні послідовні кроки:

4 спосіб: через додаток «MyPublicWiFi»

Утиліта дуже схожа на описане додаток в попередньому методі роздачі інтернету і також дозволяє без особливих зусиль зробити точкою доступу Вай фай домашній ноутбук.

Щоб зробити і налаштувати бездротову мережу через «MyPublicWiFi» потрібно виконати наступні дії:

 1. Знайти додаток в інтернеті і інсталювати його в ноутбук, її функціонал аналогічний Connectify і цілком достатній для того, щоб зробити ПК точкою доступу Вай фай;
 2. Зробити позначку на сходинці "Automatic HotSpot configuration";
 3. Потім поставити галочку на «Enable Internet Sharing»;
 4. В наступному полі вказати з'єднання ПК з всесвітньою павутиною і клікнути «Set up and Start Hotspot»;

Додатково можна налаштувати одночасний запуск  утиліти разом з Віндовс. Щоб це зробити необхідно, виконати лише пару кроків:

5 спосіб: за допомогою програми «mHotSpot»

Щоб організувати доступ до бездротового інтернету  можна скористатися зручною в експлуатації утиліті «mHotSpot», яка теж відмінно справляється з роздачею Вай фай при наявності лептопа з інтернетом.

Щоб створити мережу Вай фай розглянутої програмою можна скористатися наступною простою інструкцією:

 1. Знайти додаток в інтернеті і інсталювати його в ноутбук;
 2. Далі включити додаток з правами адміністратора системи;
 3. У наступних двох графах набрати найменування Вай Фай і код доступу;
 4. Потім в графі «Internet Source» вказати з'єднання ПК з глобальною мережею;
 5. Потім в пункті «Max Client» написати цифру від 1 до 10, в залежності від числа використовуваних гаджетів в створюваної середовищі Вай фай;
 6. Клікнути «Start Hotspote»;
 7. Готово, роздача інтернету успішно працює і можна виходити в мережу із застосуванням підключаються до Вай фай девайсів!

висновок

У статті представлено 5 різних способів створення WiFi з ноутбука. Можна з успіхом використовувати будь-який з користувачу методів і користуватися сучасними досягненнями бездротових технологій без покупки для цих цілей додаткового обладнання, наприклад, роутерів.

Кількість пристроїв, які здатні приймати сигнал Wi-Fi з кожним роком збільшується. Благо, коли є роутер і всі користувачі можуть без проблем підключитися до нього. Однак бувають ситуації, корд один ноутбук з інтернетом і кілька мобільних пристроїв. Що робити в такому випадку і як роздавати Wi-Fi з ноутбука? ».

Є два варіанти вирішення проблеми: використання стандартних засобів Windows або програмний метод.

  Роздаємо Wi-Fi з ноутбука за допомогою засобів Windows

Для того, щоб почати роздавати Wi-Fi з ноутбука необхідно потрапити в «Центр управління мережами і загальним доступом». Для цього в правому нижньому кутку монітора натискаємо по значку (нагадуємо маленький екран монітора або драбинку мережі).

Вибираємо потрібний параметр.

Тиснемо «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер» і натискаємо «Далі».

З'явиться нове вікно. Тут потрібно вказати ім'я мережі і пароль (обов'язково не менше 8 символів). Тип безпеки краще залишити за замовчуванням. Обов'язково ставимо позначку біля «Зберегти параметри цієї мережі». Тиснемо «Далі».

Запуститься настройка мережі.

Після успішної операції з'явиться інформаційне вікно, де користувача буде повідомлено про створення нової бездротової мережі.

Тепер тиснемо «Змінити параметри загального доступу».

Ставимо позначки «Включити мережеве виявлення» і «Включити загальний доступ до файлів і принтерів». Тиснемо «Зберегти».

Тепер можна роздавати Wi-Fi з ноутбука для інших користувачів.

  Як роздавати Wi-Fi за допомогою командного рядка?

Крім створення нової мережі, можлива активація Wi-Fi через командний рядок, яку можна здійснити в такий спосіб.

Відкриваємо блокнот і вставляємо в нього наступні рядки:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = "My virtual WiFi" key = "12345678"

keyUsage = persistent

Тут, замість «My virtual WiFi» вводимо назву своєї мережі, а в поле «key» - пароль.

Тепер зберігаємо файл і міняємо його розширення. Клікнувши правою кнопкою миші, вводимо bat. Запускаємо файл від імені адміністратора.

Запускається командний рядок роздати wi fi файли, яка встановить драйвер.

Тепер потрібно натиснути «Центр управління мережами і загальним доступом», «Зміна параметрів адаптера».

Тут натискаємо правою кнопкою миші на « бездротове з'єднання  2 »і вибираємо« Властивості ».

Переходимо у вкладку «Доступ». Ставимо обидві позначки і в розділі «Підключення до домашньої мережі вибираємо« Бездротовий зв'язок ».

Якщо у вас встановлений антивірус Nod, то з'явиться повідомлення про виявлення нового мережного підключення.

Тепер потрібно запустити створену мережу. Для цього запускаємо командний рядок від імені адміністратора. Вводимо пошуковий рядок «cmd» і правою кнопкою миші вибираємо потрібну операцію.

Facebook

Twitter

Вконтакте

Google+

технології

vism.ru

Як роздати wi-fi з ноутбука windows 8

Справа в тому, що зазвичай організація мережі відбувається за допомогою точки доступу, функції якої виконує бездротової роутер. Саме він об'єднує абонентські пристрої в групи. При цьому, якщо маршрутизатор підключений до інтернету, то він роздає його всім учасникам мережі. Але що робити, якщо такого роутера немає під рукою? В такому випадку можна роздати WiFi з ноутбука з Windows 8. Як це зробити? Все гранично просто.

Як використовувати ноутбук у якості точки доступу

Для початку давайте розберемо, як працює технологія бездротового з'єднання Wi-Fi. Це дозволить зрозуміти, як реалізувати домашню мережу. Справа в тому, що для передачі даних по повітрю використовується бездротової адаптер. Він є як в роутерах, так і в ноутбуках, і здатний одночасно приймати і відсилати пакети даних. Це означає, що Wi-Fi адаптер ноутбука цілком може виконувати функції повноцінної точки доступу.

Більш того, виконати це можна кількома способами:

 • За допомогою вбудованих утиліт Windows.
 • Використовуючи програми, створені сторонніми розробниками.

При цьому варто відзначити, що перший варіант також поділяється на два варіанти:

Що таке командний рядок Windows 8 і як в ній працювати

Отже, давайте розглянемо всі ці варіанти докладніше.

Як роздати WiFi з ноутбука за допомогою вбудованих утиліт

Отже, як роздавати WiFi c ноутбука з ОС Windows 8, використовуючи нове з'єднання «Комп'ютер-комп'ютер». Тут все гранично просто. Відкрийте центр управління мережами. Зробити це можна простим кліком правою кнопкою мишки по значку мережі в треї (область робочого столу в правому нижньому кутку). Виберіть відповідний пункт.

Тепер натисніть «Налаштування нового підключення». У меню опускаємо бігунок в самий низ і вибираємо пункт «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер». Тиснемо «Далі». Далі система запросить нас ввести назву підключення, вказати тип шифрування, а також придумати ключ безпеки. Назва і пароль ви повинні придумати самостійно, а ось метод шифрування настійна рекомендується вибрати «WPA2-personal». Це найнадійніший варіант, що надає максимальний захист.

Нижче ставимо галочку в рядку «Зберегти параметри цієї мережі». Натискаєте «Далі». Тепер дочекайтеся, поки Windows 8 автоматично створить мережу, після чого закрийте усі вікна. Тепер потрібно підключитися до неї самому, щоб інші учасники змогли виявити нове з'єднання.

Далі нам потрібно відкрити загальний доступ до створеної групи. Для цього знову входимо в центр управління мережами і в лівому меню вибираємо пункт «Змінити додаткові параметри спільного доступу". Тут слід включити мережеве виявлення і загальний доступ до папок і принтерів. У самому низу меню слід відключити доступ з парольного захистом. Це дозволить уникнути деяких труднощів надалі. Зберігаємо внесені налаштування і закриваємо всі вікна.

Якщо ваш ноутбук має підключення до інтернету через інтернет-кабель або USB- модем, то можна роздати його в нашій мережі. Для цього заходимо в центр управління мережами. У лівому меню вибираємо пункт «Зміна параметрів адаптера». Тут необхідно знайти ярлик з'єднання, за допомогою якого ваш комп'ютер виходить в інтернет. Натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибираємо «Властивості». Потім входимо у вкладку «Доступ».

Яким чином підключити Wi-Fi на ноутбуці з Windows 8

Як організувати роздачу WiFi на ноутбуці в командному рядку

Другий спосіб, як роздавати WiFi через ноутбук з Windows 8 за допомогою вбудованих засобів - це створення віртуальної точки доступу в командному рядку. Для цього в першу чергу потрібно відкрити потрібний нам сервіс з правами адміністратора. Робиться це шляхом одночасного натискання двох клавіш Windows + X. В меню оберіть «Командний рядок (адміністратор)».

Після цього залишається тільки прописати потрібні команди. Одна з них потрібна для створення роздачі бездротової мережі, друга - запускає її роботу. Але, перш ніж переходити до створення групи, слід оновити драйвера. Найкраще зайти на офіційний сайт виробника ноутбука і завантажити останні версії драйверів для бездротового обладнання. Тільки після цього можна переходити до подальших дій. Отже, ось потрібні команди:

 • Створення віртуальної точки доступу - netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = My_virtual_WiFi key = 12345678 keyUsage = persistent. Тут SSID - це ім'я мережі, воно може бути будь-яким (тільки латинськими літерами), а Key - це пароль для входу в групу. Надалі його потрібно буде ввести для підключення.
 • Початок роботи віртуальної точки доступу - netsh wlan start hostednetwork.
 • Завершення роботи мережі-netsh wlan stop hostednetwork.

Тут необхідно строго дотримуватися абсолютно всі символи і прогалини. Якщо допустите помилку, то команда не буде виконана. Для того, щоб розшарити інтернет через WiFi в Windows 8. слід виконати дії, які були описані вище в розділі «Створення підключення комп'ютер-комп'ютер». Як ви бачите, все гранично просто. Але це ще не всі способи роздачі Вай-Фай в Віндовс 8.

Чому не працює Wi-Fi на Windows 8

Як створити роздачу інтернету, використовуючи сторонні програми

Ще один спосіб, як на Windows 8 роздати WiFi полягає в тому, щоб використовувати спеціальний додаток. Таких програм досить багато, але найбільшим поширенням користаються дві з них:

 • My Virtual Router Plus.
 • Connectify.

Незважаючи на всю різноманітність і величезна кількість додатків, всі вони засновані на одному принципі. Їх налаштування зведені до мінімуму. Після установки і запуску програми вам залишається тільки вказати ім'я мережі, придумати ключ і вказати з'єднання, яке буде використовуватися для виходу в інтернет.

Слід знати, що вбудовані утиліти Windows 8 працюють набагато стабільніше, на відміну від програм, створених сторонніми розробниками. Більш того, іноді такі додатки вносять настройки в параметри бездротового адаптера, через що можуть виникати деякі складності з підключенням до мережі. Ще одна перевага вбудованих утиліт операційної системи полягає в тому, що, якщо ви створюєте віртуальну точку доступу в командному рядку, то можна використовувати один і той же Wi-Fi адаптер для виходу в інтернет і роздачі його іншим учасникам. Жоден інший спосіб цього не дозволяє.

коли вводжу команду «netsh wlan start hostednetwork«, видає «не вдалося запустити розміщену мережу. Група або ресурс не перебувають в потрібному стані для виконання необхідної операції. »Що з цим робити?

В першу чергу я рекомендую скинути параметри мережі та таблицю маршрутизації. Для цього робимо наступне. Оновіть драйвер мережевого адаптера для вашої версії операційної системи з сайту виробника. Причому краще не оновлювати, а саме видалити старі драйвера і поставити нові. Але, я вважаю, що у вас Windows 8 або 10 сама встановила драйвера і ви їх не качали і вручну нічого не встановлювали. Якщо так, то просто скачайте потрібні драйвера з офіційного сайту виробника вашого ноутбука і встановіть їх вручну. Якщо у вас сімка, і ви вручну ставили драйвера після установки ОС, то знову ж таки, просто знайдіть інші драйвера, скачайте їх, видаліть ті що встановлені, а потім поставте нові драйвера. Якщо це не допоможе, то йде далі. Скиньте параметрів мережевого адаптера, маршрутів, очищення DNS і Winsock. • Вимкніть мережевий кабель і WiFi. • У Windows 8 натисніть Win + X, виберіть «Командний рядок (адміністратор)». У Windows 7 підіть в меню «Пуск» в пошуковому рядку пропишіть CMD. У результатах пошуку найпершим варіантом буде програма «CMD». Натисніть на неї ПКМ і виберіть «Запуск від імені адміністратора». Тепер, в командному рядку виконайте послідовно команди (після написання кожної команди тиснемо «Enter»): 1. route -f. 2. ipconfig / flushdns. 3. netsh int ip reset. 4. netsh int ipv4 reset. 5. netsh int tcp reset. 6. Після написання кожної команди натискаємо «Enter». Після виконання всіх команд перезавантажте комп'ютер. Ще один варіант. Якщо все вищезгадане не допомагає, то відкриваємо центр управління мережами і загальним доступом. Переходимо в розділ «» Зміна параметрів адаптера »» і знаходимо тут наш WiFi адаптер (швидше за все, у вас він буде називається «» Бездротова мережа »», в кінці може бути цифра 2 - в залежності від конфігурації вашого комп'ютера). Так ось, якщо цей ярлик сірого кольору, то натискаємо на нього ПКМ і вибираємо «» Включити »» (зі щитком).

Все вийшло через ТД. Велике спасибі.

Схожі статті

jak.magey.com.ua


Смотрите также