«Turn On Tomorrow» — «Включи будущее».

Як поставити пароль на ноутбук. Як поставити пароль на ноутбук


Як поставити пароль на ноутбук

Оптимальний спосіб захистити своє особисте «комп’ютерне» простір — це поставити захисний пароль на ноутбук. Тільки так ви зможете бути впевненим, що ваша персональна інформація захищена від небажаних очей. При цьому ніяких особливих комп’ютерних знань вам не знадобиться. Розглянемо кілька способів, з допомогою яких можна поставити пароль на ноутбук.

1 Якщо ваш пристрій призначений виключно для вашого особистого користування, то встановити пароль простіше простого. Однак пам’ятайте, що на деяких моделях лептопів налаштування можуть трохи відрізнятися. Натисніть «Пуск», виберіть «Панель управління».

2 Якщо тут з’явилося меню «Використовувати сторінку вітання», слід прибрати позначку з цього пункту. Це також сприятиме підвищенню рівня безпеки вашого пристрою. Якщо цей пункт відсутній, то можна приступати до виконання наступних дій.

3 В «Панелі управління» виберіть меню «Облікові записи користувачів і безпека сім’ї». Після відкриття вікна клацніть по посиланню «Облікові записи користувачів».

4 Далі виберіть пункт «Створення пароля облікового запису». Введіть тут пароль відразу в двох рядках. Перш ніж ввести пароль, ретельно обміркуйте його. Пам’ятайте, що це має бути не занадто просте поєднання, який можна легко зламати, але і не занадто складне або довге, щоб не забути його самому. При цьому вкрай рекомендовано поєднувати як числа, так і літери.

5 Нижче введеного пароля буде рядок «Введіть підказку для пароля». Обов’язково заповніть поле. Вводите підказку, яка напевно буде асоціюватися у вас з паролем. Тоді ви точно не забудете.

6 Щоб поставити пароль на ваш ПК, є і другий варіант. Для цього потрібно увійти в меню «Пуск». Тут з’явиться поле, яке буде містити фразу «Знайти програми та файли».

7 В це поле введіть поєднання букв «cmd» (лапки не потрібні). Після того як команда знайде потрібний файл, клікніть по ньому.

8 Далі спливе невелике чорне віконце. До того часу у вас вже повинен бути напоготові відповідний пароль. У чорному віконці впишіть рядок «net user username password». При цьому замість «username» потрібно вписати ім’я та логін, за допомогою яких ви збираєтеся входити в систему ноутбука, а замість «password» повинен бути вписаний ваш підготовлений пароль. Після того, як виконаєте всі операції, натисніть «Enter». Якщо ви все виконали правильно, то в рядку у вас з’явиться повідомлення про те, що «Команда виконано успішно».

9 Більше надійний спосіб для захисту ноутбука — це установка пароля безпосередньо в БІОС. Щоб скинути пароль, зловмиснику доведеться як мінімум вийняти батарею з материнки. Перш за все, щоб встановити пароль, необхідно відкрити БІОС. Як правило, для більшості ноутбуків в цьому випадку «працює» клавіша F2, яку потрібно натиснути до запуску ОС при включенні.

10 Після того як ви потрапили в БІОС, слід знайти тут відповідний розділ, в якому можна встановити User Password, а також Supervisor Password — пароль користувача і пароль адміністратора відповідно. Зазвичай користувачеві досить установки User Password. При таких налаштуваннях запитується пароль для включення ноутбука, а також для входу в БІОС.

Перераховані вище способи вважаються найбільш простими і поширеними. Вони, звичайно, не гарантують, що ваш гаджет буде захищений від злому професіоналом, але для вирішення побутових питань, пов’язаних з безпекою — оптимальні.

poradumo.com.ua

Як встановити пароль на комп'ютер

Вас дратує, що будь-який з членів сім’ї може безпардонно перехопити ваш ноутбук, поки ви на хвилинку відволічетеся? Чи не довіряєте своїм колегам по роботі? Зберігаєте на ноутбуці важливі конфіденційні дані?

Можливо, прийшов час для прийняття радикальних заходів — встановлення на ноутбук пароля. Більш того, в операційній системі Windows, ви можете «запаролити» як єдиний обліковий запис — з правами адміністратора, так і зробити окремий гостьовий обліковий запис для членів сім’ї і при бажанні обмежити використання якогось функціоналу.

Установка пароля на WindowsХР і Windows 7

  1. Пройдіть до налаштувань свого облікового запису таким шляхом: «Пуск — Панель управління — Облікові записи користувачів».
  2. Виберіть свій обліковий запис і відкрийте його, потім перейдіть у вкладку «Створення пароля».
  3. Введіть двічі пароль і натисніть кнопку «Створити пароль».
  4. Перезавантажте ноутбук і побачите, що ваш обліковий запис потребує введення пароля.

Як поставити пароль на комп’ютер Windows 8

Створюючи Windows 8, інтелектуальне військо Білла Гейтса постаралося максимально прив’язати користувачів до облікового запису Microsoft. Проте, при установці системи можна увійти і під локальним обліковим записом, правда, безліч можливостей Metro-інтерфейсу (як правило, це веб-додатки) без авторизації будуть недоступні. Орієнтація цієї операційної системи, перш за все, на пристрої з сенсорним екраном — планшети і ноутбуки — породила нові зручні способи введення пароля в систему. Так, крім звичайного пароля облікового запису, в Windows 8 можна налаштувати швидкий вхід шляхом введення чотиризначного цифрового пін-коду і графічного пароля, де потрібно мишкою або пальцем відтворити нескладні промальовування на обраній фотографії.

У Windows 8 і її дообробки — версії 8.1 — пароль встановлюється через Metro-функціонал.

  1. На початковому екрані Windows 8 підведіть курсор в правий нижній кут, щоб з’явилися опції Metro-інтерфейсу.
  2. Натисніть «Параметри», потім — «Зміна параметрів комп’ютера».
  3. Перейдіть в розділ «Облікові записи», потім — в «Параметри входу».
  4. Тут і можна вибрати тип пароля — звичайний, пін-код або графічний — і, власне, налаштувати його.

Пізніше, якщо в паролі відпаде необхідність, точно також за допомогою штатних засобів Windows, його можна скасувати.

Установка пароля на ноутбук Windows 10

Захист комп’ютера паролем запобігає доступ сторонніх осіб до конфіденційної інформації. Простіше кажучи, це питання безпеки. Користувач спокійніше себе почуває, знаючи, що крім нього ніхто не увійде в систему.

Отже, щоб поставити пароль на Windows 10, заходимо в «Параметри» через меню «Пуск» або натискаємо клавіші Win + I. Далі переходимо в розділ «Облікові записи».

У новому вікні спочатку натискаємо «Параметри входу», потім «Додати».

Наступна дія — це створення самого пароля. У першому полі вводимо новий пароль, далі підтверджуємо його. У нижньому полі «Підказка для пароля» вводимо будь-яку підказку, яка в подальшому допоможе Вам згадати пароль. Натискаємо «Далі».

В іншому вікні тиснемо «Готово» і процедура по створенню пароля закінчена. При наступному вході в систему буде потрібно його введення.

cikavo.net

Як поставити пароль на ноутбук – покрокова інструкція

Як показує практика, більшість користувачів ПК починає цікавитися темою безпеки вже після виникнення будь-яких інцидентів в цій області.

Утримання:

У сьогоднішній статті мова піде про способи елементарної безпеки та організації розподіленого доступу до даних, які зберігаються на вашому ноутбуці. Отже, як поставити pass на ПК?

Навіщо потрібен пароль на ноутбуці?

Сучасний прогрес у галузі високих технологій зробив крок дуже далеко і наявністю у кожного телефону, а іноді й кількох вже нікого не здивуєш. Швидше викликають подив люди, у яких їх немає.

Та ж сама ситуація справедлива і для комп'ютерів, і для ноутбуків з тією лише різницею, що в більшості сімей зберігається тенденція до наявності одного пристрою, яким користуються всі члени сім'ї.

Це приклад першої ситуації коли дуже бажано поставити код і створити для кожного члена сім'ї окремий обліковий запис. Такий підхід дозволить кожному користувачеві мати доступ тільки до свого профілю.

Кожну обліковий запис можна налаштувати на свій лад— персоналізація робочого столу , розташування ярликів і їх вигляд, закладки в браузері , пр.

Ноутбук володіє важливою перевагою в порівнянні з настільним ПК — мобільністю. Однак разом з перевагою виникає і істотний недолік — проблеми з безпекою особистої інформації.

Увага! Якщо ви використовуєте на роботі особистий ноутбук без пароля, то потенційно будь-яка людина з вашого оточення може отримати доступ до персональних даних, які зберігаються на жорсткому диску.

Більш того, якщо комп'ютер підключений до локальної (наприклад, корпоративна мережа підприємства) або глобальної мережі (Інтернет), ноутбук без пароля стає легкою мішенню для зловмисника, який може віддалено, без фізичної присутності та візуального виявлення користувачем підключиться до комп'ютера.

Таким чином, установка коду знижує ймовірність несанкціонованого доступу третіх осіб до персональних даних користувача.

Існує досить багато варіантів захисту даних, що зберігаються на жорсткому диску комп'ютера, однак в рамках цієї статті ми розглянемо тільки два — установка коду на ноутбук і установка пароля BIOS ноутбука.

Може виникнути питання, навіщо потрібен пароль на BIOS, хіба не можна обмежитися паролем тільки при вході в операційну систему?

на Жаль. Справа в тому, що маючи доступ до BIOS комп'ютера, зловмисник може отримати доступ до всіх файлів, що зберігаються на жорсткому диску комп'ютера виконавши завантаження з Live CD/DVD диска або флешки.

Таким чином, використання кожного з варіантів окремо не дасть належного результату.

повернутися до меню ↑

Установка пароля на Windows 7 за 4 кроку

Як показує практика, крім відсутності коду для облікового запису, більшість користувачів весь час працюють під обліковим записом адміністратора.

З точки зору безпеки, це досить необачний крок і в даному розділі ми також торкнемося цього питання.

Крок 1. Заходимо в меню «Пуск» — «Панель управління».

Крок 2. Знаходимо пункт «Облікові записи користувачів» і кліком переходимо в нього.Крок 3. Вибираємо пункт «Створення пароля облікового запису».Крок 4. Вводимо пароль в поля «Новий пароль» та «Підтвердження пароля» і натискаємо кнопку «Створити пароль». Звертаємо увагу на пункт облікового запису «Захищена паролем».надалі для того щоб змінити код, необхідно виконати два перших кроку, після чого вибрати пункт «Зміна пароля». Звертаємо вашу увагу на той факт, що для встановлення нового паролю потрібно знати попередній.Далі, рекомендуємо створити необхідну кількість облікових записів для всіх користувачів комп'ютера в т. ч. і для себе. Для цього виконуємо 2 перші кроки нашої інструкції, після чого слід вибрати пункт «Керування іншим обліковим записом:

Переходимо в меню «Створення облікового запису»:Вводимо ім'я користувача, наприклад «User1» (ім'я може бути довільним) і вибираємо тип облікового запису. Для більшості задач достатньо вибрати «Звичайний доступ» і натискаємо кнопку «Створити обліковий запис».

Після додавання облікового запису її можна побачити в загальному списку.Наступне, що треба буде зробити, це захистити новий обліковий запис паролем . Для цього двічі клікаємо по створеного облікового запису, після чого переходимо в меню «Створення пароля». Зверніть увагу, що тільки користувач з правами Адміністратора може створювати і змінювати login/pass облікових записів інших користувачів.

Однак, кожен користувач з звичайними правами може виконувати вищевказані операції тільки для свого облікового запису.

Тепер відлучаючись від ноутбука на тривалий час, ви можете блокувати його: «Пуск» — «Завершення роботи» — «Блокувати» або натиснувши на клавіатурі комбінацію клавіш «Win + L».

повернутися до меню ↑

Установка пароля BIOS

Крок 1. Заходимо в BIOS-меню ноутбука . Відразу після перезавантаження на екрані зазначено, використовуючи яку клавішу, можна зайти в BIOS-налаштування комп'ютера. Кожен виробник BIOS використовує свої клавіші, найбільш популярні — F1, F2, F10, F12, Del, Esc.

Крок 2. Переміщаючись по BIOS-меню, знаходимо розділ в якому встановлюємо пароль. Назва меню може відрізнятися, знову-таки, в залежності від виробника BIOS.

Встановивши код для звичайного користувача (User»), його необхідно буде вводити кожного разу при включенні комп'ютера (в т. ч. і для того щоб зайти в BIOS-меню), якщо пароль встановлено для адміністратора («Supervisor»), то з введенням пароля користувач буде стикатися лише при вході в BIOS-меню.

  Після встановлення пароля необхідно зберегти налаштування: F10 — підтвердження збереження «YES» — «Enter».

ua.tehpo.xyz

Як поставити пароль на ноутбук Енциклопедія інтернет реклами

.

Якщо ви хочете захистити свій ноутбук від доступу сторонніх, то цілком можливо ви захочете поставити пароль на нього, без знання якого ніхто не зможе зайти в систему. Зробити це можна кількома способами, найбільш поширені з яких — встановити пароль на вхід в Windows або ж поставити пароль на ноутбук в БІОС. Див. Також: Як поставити пароль на компьютер.В цієї інструкції будуть розглянуті обидва ці способи, а також коротко дана інформація за додатковими варіантами захисту ноутбука паролем, у разі якщо на ньому зберігаються дійсно важливі дані і потрібно виключити можливість отримання доступу до них. Установка пароля на вхід в WindowsОдін з найпростіших способів установки пароля на ноутбук — встановити його на саму операційну систему Windows. Цей спосіб не найнадійніший (порівняно легко скинути або дізнатися пароль на Windows), але цілком підійде, якщо вам просто потрібно, щоб ніхто не скористався вашим пристроєм, коли ви відійшли на время.Windows 7Чтоби поставити пароль в Windows 7, зайдіть в панель управління , включите вид «Значки» і відкрийте пункт «Облікові записи користувачів».

Після цього натисніть «Створення пароля для свого облікового запису» і задайте пароль, підтвердження пароля і підказку для нього, після чого застосуйте зроблені зміни.

На цьому все. Тепер, всякий раз, при включенні ноутбука перед входом в Windows потрібно буде вводити пароль. Крім цього, ви можете натиснути клавіші Windows + L на клавіатурі, щоб заблокувати ноутбук до введення пароля не вимикаючи его.Windows 8.1 і 8В Windows 8 ви можете зробити те ж саме такими способами: Зайдіть так же в панель управління — облікові записи користувачів і клікніть по пункту «Зміна облікової записи у вікні Параметри комп’ютера», перейдіть до пункту 3.Откройте праву панель Windows 8, натисніть «Параметри» — «Зміна параметрів комп’ютера». Після цього перейдіть до пункту «Облікові записи» .В управлінні обліковими записами ви можете задати пароль, при цьому не тільки текстовий, але і графічний пароль або простий пін-код. 

Збережіть настройки, залежно від них для входу в Windows буде потрібно ввести пароль (текстовий або графічний). Аналогічно Windows 7 ви можете в будь-який момент заблокувати систему, не вимикаючи ноутбук, натиснувши для цього клавіші Win + L на клавіатуре.Как поставити пароль в BIOS ноутбука (більш надійний спосіб) Якщо встановити пароль в БІОС ноутбука, це буде більш надійно, так як скинути пароль в такому випадку можна лише вийнявши батарейку з материнської плати ноутбука (за рідкісними винятками). Тобто хвилюватися про те, що хтось у вашу відсутність зможе включити і працювати за пристроєм доведеться в меншій степені.Для того щоб поставити пароль на ноутбук в БІОС, потрібно спочатку в нього зайти. Якщо у вас не найновіший ноутбук, то зазвичай для входу в БІОС необхідно натиснути клавішу F2 при включенні (ця інформація як правило відображається внизу екрану при включенні). Якщо у вас більш нова модель і операційна система, то вам може стати в нагоді стаття Як зайти в БІОС в Windows 8 і 8.1, так як звичайне натискання клавіші може не сработать.Следующім кроком вам необхідно буде знайти в БІОС розділ, де можна встановити User Password ( Пароль користувача) і Supervisor Password (пароль адміністратора). Досить встановити User Password, в цьому випадку пароль буде питатися і для включення комп’ютера (завантаження ОС) і для входу в настройки БІОС. На більшості ноутбуків це робиться приблизно однаковим чином, я приведу декілька скріншотів, щоб було видно, як саме.

Після того, як пароль був встановлений, перейдіть до пункту Exit і виберіть «Save and Exit Setup» (Зберегти і вийти) .Інші способи захисту ноутбука паролемПроблема з вищеописаними способами в тому, що такий пароль на ноутбуці захищає лише від вашого родича або колеги — вони не зможуть щось встановлювати, грати або дивитися в Інтернеті без його ввода.Однако, ваші дані при цьому залишаються незахищеними: наприклад, якщо вийняти жорсткий диск і підключити його до іншого комп’ютера, всі вони будуть повністю доступні без яких-небудь паролів. Якщо вас цікавить саме схоронність даних, тут допоможуть вже програми для шифрування даних, наприклад, TrueCrypt (правда, підтримка програми закінчилася пару місяців тому) або Windows Bitlocker- вбудована функція шифрування Windows. Але це тема вже окремої статті.

vse-prosto.xn--b1ag1aeig3e.xn--p1ai


Смотрите также